if_photoif_put_inmenu
Добролів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 436-88-20 Показати
+38 (097) +38 (097) 436-88-20 Показати

Опалення та газопостачання Westen

Перед тим як будувати приватний будинок, ще на етапі проектування Вам слід прийняти безліч важливих рішень. Якщо дизайн та інтер`єр - це питання з категорії творчості, то присутні також і питання, які повинні вирішуватися з позицій жорсткого прагматизму і технічної обґрунтованості. Мається на увазі, що для будь-якого житла найважливішими є комунікації: енергопостачання, водопостачання, каналізація та опалення. І саме якість опалення впливатиме на те, наскільки комфортним і приємним буде Ваше життя в новому будинку, і наскільки витратним буде зміст його, особливо взимку.

Попросту кажучи, основним пристроєм в системі опалення є котел. Від нього нагріта вода або антифриз за допомогою циркуляційного насоса (в системі з примусовою циркуляцією) або за допомогою природної циркуляції надходить в радіатори і віддає тепло, нагріваючи повітря у Вашому будинку.

Перевагами системи з примусовою циркуляцією є:

До мінусів можна віднести той факт, що насос працює від електроенергії. З огляду на складності з електропостачанням в сільській місцевості, слід подумати про систему аварійного електроживлення для циркуляційного насоса. Це може бути дизельний генератор або акумулятор (UPS - джерело безперебійного живлення).

В системі з природною циркуляцією насос відсутній. Принцип рух води заснований на простих фізичні процеси, а саме гаряча вода є більш легкою (внаслідок нижчої щільності), тому піднімається вгору, а холодна в свою чергу - опускається вниз. Для такої системи використовуються труби великого діаметру. При цьому регулювання температури в окремих приміщеннях є неможливим - доводиться обігрівати весь будинок, тому витрати палива є значним.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×