if_photoif_put_inmenu
Добролів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 436-88-20 Показати
+38 (097) +38 (097) 436-88-20 Показати

Сантехнічні приналежності

Приховати

Полотенцесушитель вже давно став предметом інтер`єру ванної кімнати, до вибору якого необхідно підходити вкрай серйозно. Призначення рушникосушки - підтримувати комфортну температуру і необхідний рівень вологості у ванній кімнаті, запобігати появі найпростіших мікроорганізмів і алергенів, цвілі і т.д.


Завод Маріо - виробник рушникосушок з нержавіючої сталі в Україні. З 1998 року компанія Маріо виготовляє сучасні рушникосушки і дизайн-радіатори, створює тепло і затишок для кожної сім`ї. На виробництві впроваджено новітні і передові технології обробки нержавіючої сталі, зварювання, особливу увагу приділено модним тенденціям і вимогам ринку України і Європи.


Торгова марка Маріо представлена наступними видами продукції


Купити продукцію Маріо можливо практично в будь-якому магазині сантехніки по всій Україні.

Водяний полотенцесушитель - підключається до системи гарячого опалення або до контуру індивідуального опалення в приватних будинках. За своїм функціональним застосуванню водяні рушникосушки є найбільш популярними і простими у використанні. Основний теплоносій - вода.

Електричний полотенцесушитель - полотенцесушитель, виготовлений із застосуванням передової технології, аналогічною технологією, що використовується при прокладанні «теплих підлог». Електричні рушникосушки Маріо економічні та обладнані регулятором потужності.

Всі рушникосушки Маріо з нержавіючої сталі AISI 304, сертифіковані, мають гарантію якості. На сторінках сайту mario.ua Ви можете знайти, а також замовити продукцію Маріо, купити рушникосушки Маріо за ціною від виробника.

Маріо - це Ваш виробник якісних полотенцесушителей!


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×