if_photoif_put_inmenu
Добролів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 436-88-20 Показати
+38 (097) +38 (097) 436-88-20 Показати

Грилі

Кращі гриль-барбекю для будинку і дачі

На сьогоднішній день складно представить відпочинок на природі без м`яса або рибки, приготованого на грилі. Однак, думка, що барбекю це виключно м`ясо, приготовлене на вугіллі, вже давно не є реальністю. Сучасні грилі, відкривають нам можливості і, відповідно, нові смаки.


Це ні з чим незрівнянна атмосфера в колі найближчих людей.


Вибір техніки для барбекю зараз дуже широкий, можна знайти на будь-який смак і бюджет. Вибираючи гриль, вам слід зверніть увагу на деякі основні характеристики. В першу чергу це, звичайно ж, потужність апарату. Важливим пунктом при виборі гриля є його форма і зовнішній вигляд. Якщо ви плануєте його перевозить в авто, то і це потрібно продумати, його вага і розмір повинен відповідати.


Купити гриль нескладно, просто потрібно гарненько все продумати.


Дуже важливо розуміти, що все грилі мають свої нюанси. Існує кілька видів, а їх відмінність в способі готування і виді палива. Грилі бувають вугільні, газові, електричні, дров`яні, а також гриль-сковороди.


Вибираючи, відштовхуйтесь від того, для яких умов вам необхідна ця техніка. Будь то пікнік з рідними і друзями, для вилазки в заміський будинок, для використання виключно в квартирі або для ресторану / кафе. Останні грилі істотно відрізняються від всіх інших з-за промислових масштабів роботи.


газові грилі

Газові грилі - відмінно підходять для використання в колі сім`ї, однак існують моделі, які можуть готує відразу близько 50-ти порцій. Такі грилі можуть працювати і в приміщенні, і на вулиці.


Використовуваної паливо - пропан або природний газ.


Можна сміливо купувати дров`яної гриль, якщо ви впевнені що будете ним користуватися тільки на відкритому просторі, так як його не можна експлуатувати в приміщенні. Для його роботи використовуються дрова або деревна тріска.


Однак пам`ятайте, що за такими грилями потрібен хороший догляд, золу потрібно регулярно вигрібати.


Електричні грилі

Ось Електрогрилі - дуже варіативні, вони бувають і портативними і досить великих розмірів. Тут важливо розуміти для яких цілей ви хочете купить такий гриль для особистих потреб чи ні. Плюс такого гриля в тому, що йому не потрібен ніякий особливий догляд, але смак страв буде відрізнятися від приготування на друге грилі.


Вугільні грилі

Вугільні грилі мають величезну кількість переваг:


За ним легко доглядати;

Готування на ньому так само задоволення;

Чудовий смак приготованих страв.

Використовуваної паливо для ЦИХ гриль - вугілля або спеціалізовані вугільні брикети.


Якщо ви вирішили купити гриль, то ознайомившись з усіма видами, вам буде це зробити набагато легше. Їх вартість також дуже коливається і кожен може підібрати техніку по гаманцю. На ціну впливає як місце виробництва техніки, так і популярність бренду.


Готувати на грилі Можна не тільки у свята або вихідні, а й в будь-який час і будь-який день. Купити свій власний гриль, барбекю стане чудовою нагодою для вашої родини спільного проведення часу.


Ваша вечеря, приготована на грилі, перетворить повсякденні страви витвори мистецтва.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×