if_photoif_put_inmenu
Добролів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 436-88-20 Показати
+38 (097) +38 (097) 436-88-20 Показати

Рушникосушки

Приховати

Рушникосушки - незамінна річ для ванної кімнати

Рушникосушки є невід'ємною частиною кожної сучасної ванної кімнати. Вони роблять прийом душа комфортніше і зручніше, так як завдяки їм рушник і банні халати завжди під рукою. Вони допоможуть швидко висушити мокрий рушник і позбавлять ваш санвузол від зайвої вологи. Хороша рушникосушка для ванної кімнати — запорука відсутності грибка і цвілі.

Форма і матеріал - має значення

Змійовик в ванну кріпиться в основному на стіну і може бути круглого або квадратного виду. Залежно від ваших уподобань вибирайте латунні, сталеві, пластикові або нержавіючі сушки. Всі матеріали забезпечать тривале використання без неприємних сюрпризів. Вони стійкі до вологи ванної кімнати і не піддаються корозії. Глянцевий поверхню приладу відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Такий девайс виглядає стильно і не буде вибиватися із загального стилю інтер'єру. Залежно колірного оформлення кімнати, вибирайте сірі, хромовані, золоті або бронзові кольори. Ви без проблем підберете сушку будь-яких розмірів в залежності від розмірів, форми і кольору вашої ванної. У нас є пропозиції навіть для самих крихітних приміщень!

Особливості вибору форми рушникосушки

Сьогодні рушникосушки знайшли нове життя завдяки новому, бездоганному дизайну, різним формам, різної конфігурації, стали прекрасним доповненням до сучасного вигляду ванної кімнати.

Завдяки дизайнерському підходу, з'явилося безліч нових незвичайних форм рушникосушки для ванної кімнати, здатних кардинально змінити її вигляд і доповнити інтер'єр. Популярні форми:

Яку рушникосушку вибрати - водяний або електричний

В залежності від способу нагрівання розрізняють водяні і електричні рушникосушки. І ті й інші мають як плюсами, так і недоліками. Остаточний вибір завжди робиться виходячи з конкретних умов використання і особливостей приміщення.

Переваги водяних рушникосушок:

  1. 1. Водяні рушникосушки вважаються більш економічними в порівнянні з електричними моделями.
  2. 2. Для їх функціонування не потрібна наявність електричної розетки. Якщо вона не була раніше передбачена у ванній кімнаті, то цей параметр може стати вирішальним у виборі.
  3. 3. Легкий і простий монтаж.

До недоліків таких моделей можна віднести:

Важливо! Під час монтажу переконайтеся, що майстер підключає його до системи ГВС, а не до системи опалення. У разі такої помилки рушникосушка не працюватиме в неопалювальний період.

Переваги електричних рушникосушок:

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×