if_photoif_put_inmenu
Добролів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 436-88-20 Показати
+38 (097) +38 (097) 436-88-20 Показати

Кондиціонування

Приховати

Кондиціонування - система підтримки в закритих приміщеннях таких параметрів повітря, як температура, швидкість руху, чистота. Іншими словами, на базі цієї системи створюються комфортні кліматичні умови для гарного самопочуття людей.

Види систем кондиціонування

Існують наступні види систем кондиціонування:

Перед проектуванням інженер обов`язково повинен враховувати такі фактори:

Чому є необхідним СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ?

Наведу приклад для кращого розуміння, до чого може привести неякісне проектування, де не врахували всі нюанси. У приміщенні вікна виходять на південну сторону, встановлені низько ефективні склопакети (дивись табл. По стеклопакетам). Цей фактор не врахували і підібрали кондиціонер по холодопродуктивності на кілька кВт менше необхідного, ніж теплопоступления в приміщення. Що трапиться? Блок кондиціонера працює і витрачає електроенергію. Компресор в свою чергу теж викладається на 100% потужність, але її недостатньо для охолодження даного приміщення. Відбувається наступне: компресор перегрівається і вимикається через перегрів. Цей процес відбувається кожен день і призводить до того, що компресор виходить з ладу.


Такий пробіл в проектуванні системи кондиціонування неприпустимий. Зіпсоване обладнання, витрачені кошти і нерви замовника. Перше, що треба зробити, щоб уникнути таких ситуацій у майбутньому, звернутися до професіоналів.


Принцип роботи системи кондиціонування повітря

За типом застосовуваних внутрішніх блоків розрізняють наступні системи кондиціонування:

2) менш поширені:

Необхідно запам`ятати головний принцип побудови якісного клімату в приміщенні на базі системи кондиціонування (відчуття температурного графіка, але не повітря) - завжди і в будь-якому випадку вона проектується і організовується по зонам.

Детальніше зупинюся на найпоширеніших системах кондиціонування, з реалізацією яких найчастіше звертаються до мене.

Кондиціонування на базі настінних або канальних внутрішніх блоків організовують як в квартирах, так і в будинках, котеджах.


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×