if_photoif_put_inmenu
Добролів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 436-88-20 Показати
+38 (097) +38 (097) 436-88-20 Показати

Вентиляція

Приховати

Види і особливості вентиляції приміщень

Для чого потрібна установка рекуператора?ー люди, які звикли жити з дерев`яними вікнами і дверима часто недооцінюють низьку здатність повітрообміну сучасних будинків. Розберемося, що таке рекуператор і чи потрібно купувати рекуператор PRANA.

Рекуператор ПРАНАーце припливно-витяжна система вентиляції з живленням від електромережі. Цей прилад подає в кімнату свіже повітря і видаляє відпрацьоване (вологий, з високим вмістом СО2 та інших небезпечних для здоров`я речовин). В наші дні вдома слабо пропускають повітря через герметичні вікна та двері, тому часто виникають проблеми з мікрокліматом (вогкість, надмірна вологість повітря, конденсат на вікнах, зростання цвілі і грибка в приміщенні). Рекуператор є повноцінною системою вентиляції приміщень, яка призводить до балансу мікроклімат і тримає в нормі рівень відносної вологості повітря ー це попереджає поява грибка і цвілі в будинку. На відміну від відкривання вікон, рекуператор зберігає комфортну температуру в приміщенні завдяки високому теплозбереженню (ККД до 93%).

Розібралися, рекуператорーце система вентиляції, тобто прилад, який видаляє відпрацьоване повітря з приміщення для його заміни свіжим вуличним. Ці принципи є основою роботи будь-якої системи вентиляції. Їх розрізняють чимало: за типом циркуляції повітря, напрямком його руху, конструкції і додаткових опцій.

Існує кілька видів вентиляції приміщень за типом організації:

Природнаーзабезпечується рухом повітря через щілини вікон, дверей, балконів.

Механічнаーзабезпечується роботою спеціального вентобладнання: вентиляторів, рекуператорів та ін. Механічна вентиляція може бути як централізованої, так і централізованої (розведення каналів по приміщеннях). Вибір залежить від проектно-компонувальних завдань і умов.

Також розрізняють різні види вентиляції за напрямком руху повітря:

Завдання припливної вентиляціїーприплив свіжого повітря в приміщення. Такий тип вентиляції майже НЕ використовується в громадському проектуванні через загрозу появи зворотної тяги і дисбалансу повітрообміну житлових приміщень.

Витяжна вентиляція організовує тільки видалення відпрацьованого повітря з приміщення. Цей тип часто зустрічається на об`єктах спеціального призначення (лабораторіях, виробничих цехах, санвузлах).

Припливно-витяжнаーпопулярний в наш час вид вентиляції, який забезпечує одночасний або поперемінно приплив свіжого і витяжку відпрацьованого повітря. Рекуператори PRANA відносяться до припливно-витяжних систем вентиляції з одночасним різноспрямованим рухом повітря, що робить їх оптимальним типом вентиляції для приміщень різного призначення: житлових, офісних, навчальних, медичних, комерційних, промислових і ін. Якщо ви прийняли рішення купити рекуператор ПРАНА, радимо приділити увагу вибору необхідної моделі обладнання, орієнтуючись на особливості приміщення (площа, наявність газового або пічного опалення та ін.).

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×